Зам Авакова про справу Ноздровської: «Ми — не боги»

Начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, який є також і замом глави МВС Арсена Авакова, заступився за поліцію, яку активісти поставили в жорсткі рамки з приводу розслідування вбивства юриста Ірини Ноздровської.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Аброськін зазначив, що міністр внутрішніх справ та начальник Нацполіції взяли під особистий контроль розслідування вбивства Ноздровської і поліція зробить усе можливе для розкриття злочину, водночас, додавши: «Ми — не боги».

Акцію, яку влаштували активісти під стінами головного управління київської поліції, посадовець назвав піаром на вбивстві окремо взятої людини. Він розповів, що в країні з 30 грудня по 1 січня було скоєно 18 убивств, однак розголосу набула саме смерть юристки.

Також він прокоментував напад мітингувальників на главу столичної поліції Дмитра Ценова.

«Громадяни, схаменіться! На що розраховують ті, хто дозволяє собі бити керівника поліції, який потім повинен йти організовувати і направляти роботу поліцейських з метою розкриття вбивства?»- написав він.

Нагадаємо, 1 січня в річці на Київщині виявили тіло юристки Ноздровської, яка зникла 29 грудня.

Слідство розглядає як одну з версій злочину — вбивство через нерозділене кохання, але активісти вважають, що загибель юристки пов’язана зі справою, яку вела. Вона стосувалася смерті її сестри Світлани Сапатінської в результаті аварії восени 2015 року, яку збив племінник тодішнього глави Вишгородського райсуду Дмитро Россошанський. Ноздровська намагалася довести, що винний у скоєному перебував під впливом наркотичного сп’яніння.

Улітку цього року Россошанського було засуджено до 7 років позбавлення волі. 27 грудня суд відмовив адвокатам, які в апеляції просили звільнити його, передавши справу першій інстанції.

2 січня у Києві відбулася акція протесту у зв’язку з убивством Ноздровської. Активісти висунули вимоги главі поліції Київщини — за два тижні мусить знайти убивць правозахисниці, в інакшому разі — написати заяву на звільнення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *