За півроку санаторії Ради «спокусили» лише трьох нардепів

У 2018 році лише троє чинних народних депутатів відпочили в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради України.

Про це інформує Комітет виборців України з посиланням на відповідь апарату ВР.

В апараті Ради зазначили, що в управлінні парламенту перебувають такі заклади: державні підприємства «Пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі» та «Готельно-оздоровчий комплекс «Затока», які розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця» у м. Києві.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’ями нардепи Микола Люшняк («Блок Петра Порошенка»), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко («Народний фронт»). Послугами закладів також скористалися двоє колишніх парламентарів – Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

У Комітеті виборців нагадують, що минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

З огляду на низьку зацікавленість нардепів у відпочинку в цих закладах, голова КВУ Олексій Кошель вважає недоцільним існування спеціальних санаторіїв Ради. На його думку, їх логічно було би продати на відкритому конкурсі.

Нагадаємо, на діяльність та утримання Верховної Ради України із державного бюджету на 2018 рік виділено 1,73 млрд гривень. Таким чином, робота однієї сесії обходиться українцям в 865 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *