Як кандидати у президенти відреагували на розслідування про оборудки в армії

«Джерело вашого збагачення? Армія, мова, віра» – такий анекдот народився у соцмережах після того, як в один день вибухнуло два корупційних скандали. Суд потайки скасував статтю про незаконне збагачення, а журналісти викрили масштабні розкрадання в армії друзями президента.

Всі списи одразу полетіли у бік чинного гаранта, бо саме Петро Порошенко обіцяв садити друзів і рубати руки крадіям у армії.

Читайте також: Посилаюсь на власну совість, – журналіст «Наші гроші» про розслідування справи «Укроборонпрому»

Що відомо про розслідування в «Укроборонпромі»?Розслідувачі програми «Наші гроші» зібрали докази багаторічної схеми вимивання сотень мільйонів гривень з українського оборонного комплексу. В цій схемі залучені друг і партнер президента, член Ради нацбезпеки Олег Гладковський та його 22-річний син Ігор.

Журналісти з’ясували, що неякісні запчастини та техніку з Росії контрабандою продавали «Укроборонпрому» через фірми-прокладки. Зокрема, фіктивна компанія за декілька років отримала від державних бронетанкових заводів близько 100 мільйонів гривень.

Тепер за 5 тижнів до виборів слово «армія» на президентських білбордах зустрічається найчастіше. Сам президент вже котру добу мовчить, ніби втратив «мову», та не втратив «віру».

Інші кандидати в президенти не змогли втриматися і не піймати хвилинку слави на такій сенсації. Тимошенко запропонувала оголосити головнокомандувачу, під носом у якого крадуть у армії – імпічмент. Знову. Робить вона це чи не з кожним президентом України – Кучмою, Ющенко, Януковичем і от тепер Порошенком. Щоправда, жодного з них посунути їй не поки вдалось.

Тимошенко заявила про імпічмент Порошенку
Тимошенко заявила про імпічмент Порошенку

Сама вона тим часом перейнялась здоров’ям. Причому не своїм – зібрала цілий форум в рамках свого нового курсу. І запросила туди іншу кандидатку – Ольгу Богомолець – палку противницю медичної реформи. Тож кандидатський дует вийшов дещо нездоровим.

Імпічмент буде і так – 31 березня, переконаний інший кандидат Андрій Садовий. Він пропонує українцям власноруч випровадити президента з крісла на Банковій – правильно поставивши хрестик у бюлетені. Законно, спокійно і впевнено.

Читайте також: Тимошенко з булавою, комунальник Зеленський і «Ляшкобуси»: що роблять кандидати перед виборами

Він теж оглянув американський корабель в Одесі: поручкався зі американським спецпредставником по Донбасу Куртом Волкером і повернувся в Київ, аби сходити на завод шампанських вин.

Зеленський теж не втримався і записав розгніване звернення до людей про оборудки в оборонці. Мовляв, ранок у нього недобрий від таких новин. І обурено заговорив лозунгами з реклами Порошенка: «Кандидатів багато, когось, крім вас, оберемо».

#НЕДОБРИЙРАНОК

Опубліковано
Владимиром Зеленским Вівторок, 26 лютого 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *