В’ятрович: Головний ресурс, який потрібен для перемоги у війні – це довіра

Головний ресурс, який потрібен для перемоги у війні – це не зброя і навіть не гроші, а довіра.

Про це заявив у Фейсбук голова Українського інституту національної пам’яті  Володимир В’ятрович.

«Між громадянами країни, між політиками (навіть колишніми опонентами), довіра громадян до влади і влади до громадян, довіра світу до воюючої країни. Це той соціальний капітал, який неможливо позичити, тому тут не поможе жоден МВФ. Це той капітал, який дуже легко розтринькати під час паніки і дуже важко зібрати знову. Саме взаємна довіра зробила можливою перемогу Майдану в 2014. Саме довіра конвертована в матеріальні ресурси та відвагу добровольців зробила можливим створення армії. До сьогодні ми вже багато розтратили цього капіталу. Але можемо і мусимо накопичувати його знов та інвестувати в нашу перемогу. Довіряймо один одному!», – написав Володимир В’ятрович.

Нагадаємо, 25 листопада, близько 20:28, катери Прикордонної служби ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України в Азовському морі. Згодом російський спецназ захопив три військові українські кораблі: артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». При цьому було поранено шестеро українських моряків.

У ФСБ РФ підтвердили затримання трьох українських військових кораблів в районі Керченської протоки.

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні сили України були приведені у повну бойову готовність. МЗС України звернулося до Росії з вимогою звільнення українських моряків і повернення техніки.

Вночі з 25 на 26 листопада відбулося засідання РНБО, під час якого рада одноголосно закликала президента запровадити на 60 діб воєнний стан в Україні.

Президент Петро Порошенко запропонував Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій скликає позачергове засідання парламенту на 16:00, 26 листопада.

Рада Безпеки ООН проведе екстрене засідання через атаку Росії в Азовському морі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *