Волкер зробив важливу заяву про поставки зброї в Україну

За словами спеціального представника Державного департаменту США у справах України Курта Волкера, найближчими місяцями його країна може здійснити продаж воєнного спорядження Україні.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Волкер заявив під час відеобрифінгу з Брюсселя для європейських журналістів.

Спецпредставник згадав засідання Комісії стратегічного партнерства між Україною та США, 16 листопада цього року, на якому відбулися консультації усіх урядових органів, в тому числі за участі представників Міністерства оборони США та України, українських та американських експертів з питань національної безпеки. Темою консультацій була українська стратегія національної безпеки, оборонні можливості України, а також недоліки, які необхідно усунути.

“І ми маємо можливість продавати додаткове спорядження. Буде декілька повідомлень, оповіщення Конгресу, яке з’явиться у найближчі декілька місяців про деякі перші транші з цього приводу”, – зокрема сказав Волкер.

За його словами, триває підготовчий процес, в ході якого вивчаються потреби України і можливість США надати певну допомогу.

Нагадаємо, за словами представника Держдепартаменту з питань України Курта Волкера, Росія шукає шляхів впливу на вибори в Україні та політику влади, проте недооцінює тих позитивних змін, які сталися в українцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *