Вбивці російських журналістів прилетіли в ЦАР з Донбасу, — журналіст

Вбивці російських журналістів прилетіли в ЦАР з Донбасу, — журналіст

Люди, які вбили в Центральноафриканській республіці (ЦАР) російських документалістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка, могли спеціально прилетіти з Донбасу і повернутися назад після злочину.

Про це з посиланням на кілька джерел заявив видавець «Медіазони», учасник Pussy Riot Петро Верзілов, який веде розслідування загибелі росіян.

«Люди, які здыйснили цю операцію, прилетіли з Донбасу і полетіли назад», — сказав Верзилов в інтерв’ю RTVI. Він не уточнив, хто саме міг вбити російських журналістів, але висловив думку, що «з цією історією пов’язані структури Пригожина». «Розслідування триватиме, поки ми не знайдемо, хто це зробив», — запевнив він.

Водночас Верзілов заявив, що бійці ПВК «Вагнер», які знаходяться в ЦАР, мовляв не причетні до вбивства. Збройні угруповання, що діють в ЦАР, за його даними, також не мають відношення до цього злочину.

Петро Верзилов у вересні 2018 року потрапив в лікарню через втрату зору і мови. Його перевезли з Москви до берлінської клініки, де він провів близько двох тижнів. Німецькі лікарі і родичі Верзилова висловили думку, що він міг бути отруєний. Верзилов пов’язав отруєння з розслідуванням загибелі російських журналістів в ЦАР.

 «Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *