Вакарчук назвав відсторонення Супрун «абсурдом»

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вважає, що причиною відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я є стара політична система.

Заяву він зробив у Twitter.

«Відсторонення судом Уляни Супрун від виконання обов`язків в.о міністра черговий раз демонструє: стара політична культура не сприймає людей, які боряться за зміни не словами, а справами. Вона їх боїться і намагається виштовхати будь-яким способом, навіть, таким абсурдним, як цей», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Пізніше в МОЗ повідомили, що проводять консультації з юристами щодо рішення Окружного адміністративного суду Києва. Натомість в уряді зауважили, що готуються оскаржувати судове рішення.

Як повідомлялося, суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян, який усунув Уляну Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я, фігурує у багатьох одіозних справах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *