В «Укрпошті» 32 посадовці торік отримали 64 млн грн зарплати

У 2017 році 32 співробітники ПАТ «Укрпошта» одержали річну заробітну платню, розмір якої перевищив 1 млн гривень. Загалом їм торік було виплачено 64,1 млн гривень.

Про це пишуть Українські новини з посиланням на видання НСЖУ «Журналіст України».

Як зазначається, найдорожче на держпідприємстві оцінили роботу першого заступника генерального директора з фінансів Олександра Чернявського – понад 6,5 млн гривень на рік.

Примітно, що за останні 2 роки ця цифра суттєво зросла. Ще у 2016 році середня зарплатня Чернявського складала 265 тис. гривень на місяць, а в 2017-му вона зросла до «скромних» 543 тис. гривень на місяць.

І це при тому, що в червні Чернявський під час зустрічі з активістами НСЖУ заявляв, що підприємство перебуває на межі банкрутства, й просив у видавців відтермінувати розрахунок з редакціями, яким на той момент пошта заборгувала 260 млн гривень.

Другу за величиною зарплату отримує заступник гендиректора «Укрпошти» Олександр Перцовський. За рік він заробляє трохи більше 6 млн гривень. Його заробіток теж суттєво зріс, адже в 2016 році йому платили 300 тис. гривень на місяць, а вже у 2017-му – понад 508 тис. гривень.

Водночас очільник головної пошти країни Ігор Смілянський з майже 4 млн гривень заробітку за рік опинився лише на третьому місці в зарплатному рейтингу підприємства.

Нагадаємо, «Укрпошта» вимагає підвищити тарифи на доставку пенсій у села, погрожуючи припинити доставку пенсій та закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості, якщо цього не буде зроблено.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *