В Україні за новим законом розмитнили «євроблях» на 2,8 млрд грн

В Україні за пільговими умовами розмитнено 44 тисячі автомобілів на європейських номерах на загальну суму 2,8 млрд гривень.

Про це інформує прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

36,7 тисяч автомобілів перебували в Україні з порушенням вимог Митного кодексу, тому власники такого транспорту добровільно сплатили державі 312 млн гривень (8 тис. 500 гривень з кожного авто).

Пільговий період завершується 22 лютого 2019 року. Згідно з ним, автомобіль розмитнюють із застосуванням ставки акцизного податку з коефіцієнтом 0,5.

У ДФС зауважили, що по закінченню пільгового періоду спостерігається збільшення кількості громадян, які бажають оформити свій транспорт. Лише 22 січня податківці розмитнили 2,7 тис. автомобілів на 107,5 млн гривень.

Нагадаємо, з 25 листопада 2018 року в Україні діють зміни до Податкового і Митного кодексів про зниження акцизу на легкові автомобілі і посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) закрило кримінальне провадження за фактом несплати 600 тис. гривень при розмитненні дружиною прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Оленою позашляховика Mercedes у 2017 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *