В Україні ліквідують 83 банка

В рамках остаточної ліквідації першої хвилі банків-банкрутів, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує ліквідувати 83 фінустанови до кінця 2020 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ЛИГА.net.

За словами директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлани Рекрут, процес остаточної ліквідації пов’язаний з тим, що у фонді практично не залишилося великих активів.

В Україні ліквідують 83 банка
директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут

“До кінця цього року ми повністю ліквідуємо 48 банків, до кінця 2020-го – ще 35. У підсумку до 2021-го у нас залишиться близько 16 банків – в основному такі, де є які-небудь судові заборони або, наприклад, кримські банки – ми за законом не маємо права їх ліквідувати”, – повідомляє Рекрут.

Вона звернула увагу, що “монстрів”, як Надра банк або Дельта банк “вже не буде”.

Нагадаємо, власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертають борг Фонду гарантування вкладів фізосіб. Магазин «АТБ» (юридична адреса: смт Слобожанське, Дніпропетровська область), заборгував Фонду суму в 4,013 мільйонів гривень.

Раніше начальник одного з відділів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Максим Засоба придбав квартиру в Києві загальною площею понад 103 квадратних метрів майже за 775 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *