В Порошенка стався дивний конфуз із шапкою та дівчиною: опубліковано відео

Президент України Петро Порошенко під час мітингу, який проходив у Запоріжжі на каскаді фонтанів “Райдуга” зірвав з дівчини шапку.

Відео розмістила на своїй сторінці в YouTube незалежний журналіст Тетяна Висоцька, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Що прокричала президенту дівчина, що він так розлютився, що навіть зірвав у неї з голови шапку? У кого є технічна можливість, можете це з’ясувати? Мені здалося, що щось про Гриценка. Чи ні?”, – написала вона.

На ролику видно, як президент України Петро Порошенко потискує руки людям в натовпі і раптово зриває шапку з голови дівчини, що стоїть перед ним. Мабуть, президент почув щось дуже неприємне, і це викликало у нього таку дивну реакцію.

У мережі підозрюють, що дівчина задала президенту запитання про скандального блогера Анотолія Шарія.

В Порошенка стався дивний конфуз із шапкою та дівчиною: опубліковано відео

Варто відзначити, що Анатолій Шарій – одіозний блогер-журналіст з України, який отримав політичний притулок на території Євросоюзу. Він відомий гострою критикою політики українського керівництва та військового конфлікту в Україні, неодноразово звинувачувався у проросійській інтерпретації подій в Україні з 2014 року.

Нагадаємо, що в скандалі навколо оточення Порошенко з’явилися нові чутки і цікаве ім’я. Інформація про масштабне розкрадання державних коштів в оборонному секторі могла потрапити до журналістів проекту «Наші гроші» за сприяння головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *