В Одесі невідомі «кинули» тітушок, зібравши на проплачений мітинг

В Одесі невідомі жартівники зібрали сотні людей на мітинг за неіснуючого кандидата у президенти. Мітингувальникам обіцяли заплатити за «роботу», але самі організатори в підсумку не прийшли і залишили охочих заробити ні з чим.

Як повідомляє 048, за кілька днів до того в групах студентів у Viber та на сайтах оголошень усім бажаючим пропонували «попрацювати» за 1 тис. гривень.

Треба було постояти на мітингу на підтримку певного кандидата в президенти, називалося навіть його ім’я – Сергій Філатов. Охочих помітингувати не збентежило те, що такого кандидата не існує.

Коли у призначений час біля пам’ятника Дюку зібралися сотні «мітингувальників», виявилося, що організатори не прийшли. Телефоном вони спочатку радили присутнім покататися на фунікулері, а невдовзі повідомили, що «кандидат провалився в каналізаційний люк і помер».

Особливо засмученим виявився чоловік, який привів із собою 270 «мітингувальників» – адже за кожного залученого обіцяли додатковий бонус.

Слід зазначити, у Києві також відбувся подібний розіграш. Так, натовп людей прийшов підтримати неіснуючого кандидата. Відео масштабного пранку опублікував Уткін ТВ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *