В «Народному фронті» хотіли закріпити контроль над ДБР, розставивши на посади своїх людей – ЗМІ

З моменту виборів керівництва Державного бюро розслідувань (ДБР) між командою президента Петра Порошенка і «Народним фронтом» ведеться «підкилимна боротьба» за встановлення контролю над відомством. На даний момент сторони прийшли до крихкого компромісу

Про це пише Страна з посиланням на співрозмовника в силових структурах.

За його словами, фінальному вердикту конкурсної комісії з приводу призначень на посади керівників регіональних управлінь та підрозділів центрального апарату бюро передували запеклі торги за крісла, частиною чого нібито був «злив» в пресі списків претендентів.

«До «Народного фронту» близький й сам глава бюро – Труба, і зараз «фронтовики» хотіли закріпити свій контроль над найважливішим органом, поставивши на ключові посади своїх людей. Це не сподобалося Банковій, грянув скандал і, в підсумку, сторони прийшли до крихкого компромісу. Втім, цей компроміс навряд чи довго протримається. Напевно ще будуть спроби переграти ситуацію. І в «Народному фронті» це прекрасно розуміють, готуючись захищати орган, який вони вважають практично своїм», – зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, нардеп Мустафа Найєм від БПП заявляв, що не бачить сенсу запускати роботу ДБР з тим керівництвом, яке обрала зовнішня комісія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *