Українських моряків помістили в одиночні камери 1,5×2 метри

Російська влада помістила захоплених у Керченській протоці українських моряків (21 особа) в СІЗО «Лефортово» у Москві, ще троє знаходяться в лікарні.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова.

«Щойно начальник СІЗО-2 «Лефортово» у телефонній розмові з представником Консульської служби МЗС України підтвердив інформацію про те, що 21 український військовополонений на цей час знаходиться у «Лефортово» і ще троє – у лікарні. Але в якій саме лікарні – не повідомив», – написала Денісова.

У російських ЗМІ заявили, що українських моряків помістили в одиночні камери 1,5 на 2 метри, а трьох поранених – в тюремну лікарню СІЗО «Матроська тиша».

Зазначається, що одиночні камери, в яких розмістили моряків, є тимчасовими, на 7-10 днів –  на час перевірки документів і стану здоров’я.

Телеканал «Дождь» повідомив, що моряків вранці годували гречаною кашею, потім була годинна прогулянка в тюремному дворику та обіцяли принести книги. Українцям видали зубну щітку та пасту, рушник, ліжко і тюремний одяг.

Також на кожного українця завели рублевий рахунок, куди можна переводити гроші, щоб моряки могли купувати продукти, поштові конверти з марками та писати листи.

Нагадаємо, 25 листопада російські силовики захопили два артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу» разом з екіпажами – 23 військовослужбовцями ВМС ЗС України та одним співробітником СБУ.

Росія звинувачує українських військових у порушенні «держкордону» РФ під час переходу з Одеси до Маріуполя. Так званий суд у Криму заарештував всіх заручників до 25 січня 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *