У Зеленського знову потрапили в скандал через російський газ: що сталося

В Офісі президента України Володимира Зеленського відмовляються розкривати подробиці переговорів щодо постачання природного газу з представниками Російської Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, там посилаються на те, що журналісти не оформили запит згідно нормам закону “Про доступ до публічної інформації”, представники ЗМІ у свою чергу оскаржили дії чиновників президентського Офісу.

Зазначимо, офіційний запит направили журналісти “Українських новин“. Українців цікавлять питання: чи проводив і з ким саме зустрічі/телефонні переговори президент, чи давав він доручення/директиви на ведення переговорів уповноваженим особам, отримував вхідні повідомлення про ведення переговорів з РФ або з російським газовим монополістом компанією “Газпром”.

Журналісти підкреслюють, за законом, міжнародні переговори президента в обов’язковому порядку фіксуються в його Офісі. Одночасно з цим директиви на ведення переговорів, інша вхідна кореспонденція, за законом “Про доступ до публічної інформації” є публічною інформацією.

Незважаючи на це, в Офісі президента заявили, що “ваш лист … не може розглядатися як запит на інформацію, оскільки не відповідає нормам Закону “Про доступ до публічної інформації”.

У Зеленського знову потрапили в скандал через російський газ: що сталося

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський заговорив про безвизе з Канадою.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що не бачить безпосереднього впливу на президента України Володимира Зеленського з боку олігарха Ігоря Коломойського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *