У Зеленського хочуть позачергового засідання Верховної Ради: що сталося

Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка просить Верховну Раду позачергово зібратися для ухвалення важливих законів.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова Руслана Рябошапки, команда Зеленського закликає Верховну Раду зібратися 18 липня для прийняття законів, які дозволять ефективніше працювати Вищому антикорупційному суду.

“Ми плануємо вже на четвер скликати позачергову сесію парламенту. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду, будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення, і буде ще декілька ініціатив, які ми будемо вимагати прийняти ще в цього складу парламенту”, – сказав Рябошапка.

Чиновник закликав депутатів до кінця виконати свій обов’язок.

“Очевидно, що в людей в головах уже вибори, але вони повинні виконати свій обов’язок до кінця – перед країною, не перед нами”, – підкреслив замголови Офісу.

Також Рябошапка звинуватив попереднього президента Петра Порошенка у тому, що “блискучі реформи” залишили суди, прокуратуру й Службу безпеки України майже на тому ж рівні, що був у 2014 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у команді президента України Володимира Зеленського вважають за доцільне провести ще одні дострокові вибори – цього разу до місцевих рад.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *