У Зеленського створюють Раду з питань свободи слова і кличуть туди журналістів

В офісі президента України Володимира Зеленського створюють Раду з питань свободи слова, до якої мають увійти по одному представнику від кожної редакції центральних ЗМІ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на офіс глави держави.

«Нам важливий діалог з медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу Ради. Вона збиратиметься регулярно», – зазначив заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко.

Зазначається, що редакції мають визначитися із кандидатурами своїх представників до складу Ради з питань свободи слова та подати їх до офісу президента.

“Очікується, що Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Також серед пріоритетів – захист права журналістів на професію. Для цього в Раді будуть представники силових відомств і медіаюристи”, – йдеться у повідомленні.

Більш того, у Зеленського рекомендують при кожному голові ОДА створити аналогічні ради, до складу яких увійдуть представники регіональних засобів масової інформації.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у команді президента України Володимира Зеленського вважають за доцільне провести ще одні дострокові вибори – цього разу до місцевих рад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *