У партії Порошенка звинуватили Авакова в необ’єктивності: Опускається до рівня популістів

Народний депутат Олег Барна (фракція «Блок Петра Порошенка») звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в необ’єктивності через звинувачення БПП у підкупі виборців.

Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Політика і діяльність міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вже необ’єктивна по відношенню до виборчого процесу, він сам став учасником виборчого процесу. Він опускається до рівня популістів, які ще не розкрили злочин, а вже називають прізвища. Поки поліція не дасть роз’яснення з приводу своїх заяв, наша фракція не буде підтримувати законопроекти, крім тих, що стосуються безпеки України», – зазначив він.

Його колега Антон Геращенко (фракція «Народний фронт») у свою чергу розкритикував БПП, який таким чином вирішив бойкотувати голосування в парламенті з небажанням голосувати за ініційований Аваковим проект закону №8270 щодо посилення відповідальності за порушення на виборах. Про це він написав у себе на сторінці в Facebook:

«Питання чесних виборів – це не питання істерик, компромісів і шантажу. Це питання Європейської перспективи України! Не можна з одного боку декларувати прихильність до Європейських цінностей, говорити про вступ до НАТО і ЄС, і при цьому будувати наймасштабнішу з часів Януковича сітку з підкупу виборців…».

Нагадаємо, глава фракції БПП Герасимов заявив, що вони чекають від Авакова або спростування, або підтвердження його заяви про підкуп виборців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *