Труба відмовився призначати людей у ДБР через конфлікт Пашинського з Аваковим – журналіст

Керівник Державного бюро розслідування (ДБР) Роман Труба відмовився підписати наказ про призначення на посади 27 кандидатів, обраних конкурсною комісією через внутрішній конфлікт між нардепом Сергієм Пашинським та главою МВС Арсеном Авакрвим.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Володимир Бойко.

«Причиною демаршу Труби стало те, що він входить у команду народного депутата Сергія Пашинського й має обслуговувати забаганки Сергія Володимировича. А серед 27 претендентів «людьми Пашинського» виявились лише 2, решта кандидатів представляє інтереси міністра внутрішніх справ Авакова», – зазначив він.

Тому, за його словами, Труба заблокував призначення, вимагаючи змінити пропорцію.

«Однак я сумніваюсь, що це йому вдасться зробити – Арсен Борисович не належить до числа тих людей, у яких можна з рота вирвати шмат хліба, особливо, якщо він намазаний чорною ікрою», – зауважив журналіст.

Нагадаємо, раніше керівник ДБР Роман Труба заявив, що він прийняв рішення відмовити конкурсній комісії у розгляді питання щодо прийняття 27 керівників через те, що комісія з відбору керівників Державного бюро розслідувань знищила результати поліграфу відібраних кандидатів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *