Томос: Янукович назвав гріхом створення ПЦУ

Екс-президент України Віктор Янукович, котрий втік у Росію, дав термінову прес-конференцію у Москві та назвав гріхом появу Православної церкви України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Категорично неприпустимо було втручатися державі, політикам, президенту в питання віросповідання. Церква завжди була відокремлена від держави. Протягом усієї історії незалежної України ніхто з президентів не дозволяв втручатися в справи церкви. Звичайно, все те, що сталося в українській православній церкві, було спрямоване не на зниження напруженості, не на пошуки об’єднання держави, а на поділ, ворожнечу, ненависть”, — заявив він під час прес-конференції на тему “Актуальні питання української політики”, яка відбувається в Москві.

Янукович додав, що всі ці події “торкнулися дуже тонкої тканини, такої, як душа людська”.

“Ті люди, котрі взяли на себе цю відповідальність, вони взяли на себе великий гріх. Не можна було цього робити”, — сказав він.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд Києва заочно визнав колишнього президента України Віктора Януковича винним у державній зраді і пособництві в агресивній війні.

Одночасно з цим суд ухвалив рішення відхилити статтю «пособництво в умисних діях, вчиненних з метою зміни меж території та державного кордону», яку також інкримінували Януковичу. За словами суддів, вони не побачили переконливих доказів, які свідчать, що Янукович був проінформований про остаточну мету незаконних дій росіян — анексію Криму.

Також повідомлялося, що Януковича можуть повернути скандальний вертолітний майданчик, розташований за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-А, і належить ТОВ «Амадеус Ко».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *