Тимошенко: Порошенко переписує газові родовища на своє оточення і тому підвищив тарифи

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що в той час, як дорожчають тарифи, президент Петро Порошенко переписує на своє оточення вітчизняні газові родовища, розвідані за рахунок держави.

Про це інформує прес-служба політсили.

Тимошенко зазначила, що за даними журналістського розслідування Свистунківсько-Червонолуцьке родовище було переписано на керівника порошенківського спа-центру Олега Ольхового, через переоформлення ліцензії на видобуток українського газу на компанію ТОВ «Аркона Газ-Енергія».

«Тепер він вважає, що це стало його власністю без аукціонів, без будь-яких процедур», – зауважила очільниця «Батьківщини».

Тому, наголосила Тимошенко, причина підвищення рішенням Порошенка ціни на газ не в Міжнародному валютному фонді. Адже, за її словами, зрозуміло, хто зароблятиме на перепродажу українцям вітчизняного газу за завищеними цінами.

Нардеп додала, що в зв’язку із цим має намір скерувати до Національного антикорупційного бюро України відповідне звернення.

Нагадаємо, коментуючи раніше підвищення тарифів, президент Петро Порошенко заявив, що Україна взяла на себе обов’язки зрівняти внутрішні й зовнішні ціни на газ ще у 2008 році, за підписом прем’єр-міністра того часу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *