Суддю, який дозволив слідчі дії щодо скандального судді Вовка, можуть покарати

Суддю, який дозволив слідчі дії щодо скандального судді Вовка, можуть покарати

 На суддю, який дозволив проведення слідчих дій щодо ексголови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та його колег, можуть відкрити дисциплінарну справу. Йдеться про суддю Мелітопольського міськсуду Запорізької області Віктора Фоміна.

Про це він повідомив у коментарі Слідству.Інфо.

«Члени Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 18 вересня розглядатимуть питання про притягнення мене до дисциплінарної відповідальності», — написав він.

Як додав суддя, Вища рада правосуддя розглядатиме скаргу адвоката Андрія Зайця, який представлятиме інтереси колишнього голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.

«Під час роботи в Солом’янському суді я давав дозвіл на проведення слідчих дій у справі про можливе незаконне збагачення Вовка та інших суддів Окружного адміністративного суду Києва», — розповів Віктор Фомін.

Водночас Фомін відмовився розповідати, про які саме слідчі дії йдеться, пославшись на таємницю слідства.

Адвокат Павла Вовка Андрій Заєць повідомив Слідству.Інфо, що «не пам’ятає» деталі скарги.

За словами судді Фоміна, дисциплінарна справа щодо нього може завадити йому брати участь у конкурсі у Вищу раду правосуддя. Адже догана, яку він отримав торік, унеможливила його участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду.

За даними слідства, Павло Вовк, будучи на посаді голови Окружного адмінсуду Києва (ОАСК), нібито через небажання проходити оцінювання у Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), створював перешкоди в діяльності окремих її членів.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *