«Справа «Торнадо»: бійці звинувачують Матіоса у «кришуванні» бізнесу на крові

Командир добровольчої роти «Торнадо» Руслан Онищенко звинуватив головного військового прокурора Анатолія Матіоса у «кришуванні» нелегального бізнесу на Донбасі та виконанні вказівок олігархів, які заробляють на війні.

Таку заяву командир «Торнадо» зробив під час закритого засідання Оболонського районного суду в місті Києві, передає кореспондент UA1.

«Що треба зробити олігархам для того, щоб продовжувати далі збагачуватися на війні? Потрібен військовий прокурор, який контролює всю першу лінію. На сьогоднішній день, чому Матіос, не дивлячись на всі злочини: горять склади, Іловайськ, Дебальцеве, Савур-могила, Янукович – продовжує себе нормально почувати на своїй посаді. Тому що його підтримують олігархи», – пояснив Онищенко.

За його словами, за роки воєнних дій на Донбасі олігархи навчилися заробляти величезні гроші на війні. Саме Матіос і його підлеглі, переконаний командир «Торнадо», перетворюють конфлікт на прибутковий бізнес.

«Для того, щоб їх прикривали і все для них було «по-зеленому», їм потрібне ГПУ, а особливо військова прокуратура, яка має давати «зелене світло» всьому. На сьогоднішній день саме Матіос, Кулик і всі його прихвосні займаються тим, що у нас не війна, а бізнес», – резюмував Онищенко.Нагадаємо, Оболонський райсуд Києва засудив 8 колишніх бійців роти міліції «Торнадо» до позбавлення волі на термін від 8 до 15 років і ще чотирьох – до 5 років умовно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *