Штаб Порошенка скасував заброньовану на квітень рекламу

Штаб кандидата у президенти Петра Порошенка скасував попередньо заброньовану зовнішню рекламу на квітень.

Про це пише інший кандидат у президенти Анатолій Гриценко. Політик опублікував на своїй сторінці у Facebook скріншот електронного листа, який начебто штаб Порошенка розіслав рекламним агентствам.

«Прошу підтвердити зняття програми БПП по всіх містах тільки на квітень. Щодо квітня, після оголошення результатів 1-го туру, якщо наш кандидат проходить в другий тур, будемо готові набрати програму на квітень заново в таких же об’ємах», – йдеться в листі. 

«Порошенко здався і вже пакує валізи? На фоні вселенського скандалу «мародерство на крові» і після вчорашнього ефіру на Плюсах, який дивилися мільйони людей, сьогодні зранку штаб Порошенка дав команду рекламним агентствам: скасувати попередньо заброньовану зовнішню рекламу на квітень місяць. По всій країні. «Титаник» впевнено іде своїм курсом», – прокоментував Гриценко оприлюднену інформацію.

Як відомо, 1-й тур виборів президента України пройде 31-го березня. Якщо жоден з кандидатів не набере більше 50%, то 21 квітня відбудеться 2-й тур виборів, у якому візьмуть участь кандидати, які за результатами голосування в 1-му турі займуть перше і друге місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *