САП не бачить підстав для поновлення справи «рюкзаків Авакова»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) не бачить юридичної можливості для поновлення розслідування за підозрою сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря у «справі рюкзаків».

Про це заявив прокурор САП Олександр Снєгірьов, повідомляє Слово і Діло.

Неможливість поновлення досудового розслідування він обґрунтував тим, що 11 вересня у цьому кримінальному провадженні судом уже було затверджено угоду.

На переконання Снєгірьова, начальник відділу САП Василь Кричун виніс законну й обґрунтовану постанову про закриття провадження в частині підозр Авакову і Чеботарю.

Стосовно ж двох різних експертиз рюкзаків, то, як стверджує прокурор, початкова експертиза давала дві різні суми: перша – якщо рюкзаки можна використовувати за цільовим призначенням, а друга – якщо не можна.

Відповідно, за словами Снєгірьова, угода прокурора базувалася на іншому висновку експертизи, яку виконав Державний дослідний інститут імені Бокаріуса.

Нагадаємо, напередодні Апеляційний суд Києва зобов’язав Солом’янський райсуд Києва повторно розглянути скаргу громадських активістів на закриття кримінального провадження щодо сина глави МВС Арсена Авакова та колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря у справі про закупівлю міністерством рюкзаків для Національної гвардії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *