Різкі синоптичні перепади: як різка зміна погоди впливає на українців

Червень цьогоріч видався найтепліший за 140 років, липень поки що найдощовитіший за півстоліття, а осінь буде вже в серпні.

Про те, як це впливає на самопочуття українців йдется у сюжеті ТСН, передає НАРОДНА ПРАВДА.

 

Червень найтепліший за 140 років, липень найбільш дощовий за пів століття, а осінь вже у серпні. Примхлива погода б’є по метеозалежним українцям. Яка температура вважається найбільш комфортною для людського організму і чим страшні різкі синоптичні перепади.

Ідеальна температура для людини – це коли не треба витрачати калорії на обігрів тіла або його охолодження. Цей діапазон із погляду фізіології досить вузький: 18-24 градуси.

Клімат на планеті не мінявся тисячоліттями, а нині за життя одного покоління середньорічна температура підвищилася на один градус. Це зумовлює збільшення тривалості теплого періоду на тиждень, отже, збільшилася кількість та інтенсивність небезпечних погодних явищ – це зливи, смерчі, урагани, град посеред літа, тощо. Усе, що для України було екзотикою, поступово стає нормою. Фізіологи кажуть, що різкі синоптичні перепади для здорової люди не становлять жодної загрози, однак для хворих метео гойдалки – це небезпека. Люди із захворюваннями серцево-судинної та дихальної системи під час зміни погоди мають бути максимально пильними.

“Можуть траплятися інсульти та  інфаркти”, – попереджають лікарі.

Як повідомлялося раніше, синоптик Леонід Горбань прогнозував, що серпень в Україні буде спекотним — з денними температурами на рівні 30-35 градусів. Комфортні температури прийдуть в Україну після 10 серпня. Синоптик прогнозує, що температура різко впаде до 24-26 градусів. При цьому опадів буде набагато менше, ніж у липні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *