Путін спробував пожартувати і був висміяний: опубліковано відео

У мережі висміяли російського президента Володимира Путіна за жарт про “жирних котів у банках”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні Путін був присутній на зустрічі з лідерами конкурсу “Лідери Росії”. Один з учасників зустрічі поскаржився президентові, що за час конкурсу схуд:

“За кілька днів втратив чотири кілограми, хоча сам худий”, – заявив Дмитро Трофимов (керівник департаменту розвитку корпоративно-інвестиційного бізнесу Сбербанку).

У відповідь на це Путін вирішив пожартувати:

“Працюючи в банку, потрібно набрати зайвих чотири кілограми, а на конкурсі доводиться від них позбавлятися”.

Трофімов парирував, що “вже пару набрав”.

“Греф (Герман Греф голови Ощадбанку, – прим.ред.) добре організовує вашу роботу. Як називають банкірів? Але не будемо про це”. Як відомо, в народі банкірів називають “жирними котами”.

Коментуючи публікацію російського журналіст Дмитра Смирнова, користувачі мережі жартують, що “діду краще не жартувати”, “своїми жартами він всіх дістав”.

Путін спробував пожартувати і був висміяний: опубліковано відео Путін спробував пожартувати і був висміяний: опубліковано відео Путін спробував пожартувати і був висміяний: опубліковано відео

Нагадаємо, в мережі продовжують висміювати візит президента Росії Володимира Путіна до Криму, де він брав участь в урочистих заходах з нагоди «Кримської весни» — п’ятої річниці анексії українського півострова. На цей раз у поле зору користувачів мережі потрапив зовнішній вигляд Путіна.

Раніше український політолог Олексій Голобуцький звернув увагу на незграбну позу Володимира Путіна, лідер Кремля стояв незвичайним чином, ніби ось-ось зробить крок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *