Привласнив $60 млн: олігарха Олександра Грановського можуть видати Ізраїлю

Мільйонер з Одеси Олександр Грановський, якого підозрюють у привласненні 60 млн доларів, може бути виданий ізраїльському правосуддю. Клопотання про початок процедури з видачі Грановського було затверджено окружним судом Тель-Авіва, передають ізраїльські Вести.

Як сказано в рішенні суду, Грановський «не відреагував на повідомлення правоохоронних органів Ізраїлю, знайти його за вказаною в документах адресою не є можливим». Так як мільйонер ухиляється від відповідальності, суддя виніс постанову про його затримання і примусі з’явитися на судовий розгляд.

Раніше Тель-Авівський окружний суд пред’явив звинувачення Грановському, Григорію Гуртовому та Йосифу Шнеурсону в розкраданні, шахрайстві при обтяжуючих обставинах і махінаціях з цінними паперами на суму в 60 млн доларів.

Звинувачення стосуються діяльності підприємця в 2012-2016 роках. Обвинувальний висновок було відправлено Грановському та іншим фігурантам за сприяння органів правосуддя України, однак жодної відповіді не було. У травні 2018 року державна прокуратура Ізраїлю почала просувати питання про видачу ордера на примусову доставку обвинуваченого до суду.

Как известно, Генеральная прокуратура сообщила о подозрении в уклонении от уплаты налогов и фиктивном предпринимательстве бизнесмену Александру Грановскому.

Як відомоГенеральна прокуратура повідомила про підозру в ухиленні від сплати податків і фіктивному підприємництві бізнесменові Олександру Грановському.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *