Повторює цілі абзаци: в мережі розкритикували святкові промови Порошенка

Журналіст Денис Рафальський заявив, що президент Петро Порошенко в своїх вітальних промовах повторює цілі абзаци з минулих виступів. Про це він написав на Facebook, опублікувавши докази своєї заяви стосовно виступів Порошенка.

«Вивчення програмних статей Порошенка призводить до несподіваних відкриттів. Виявляється, Олег Медведєв, який в АП не працює, хоча пише гаранту промови, вдарився в самоцитування», – зазначив журналіст.

Рафальський опублікував уривок з президентської промови з нагоди 26-річниці Незалежності, а також уривок з виступу з нагоди Дня соборності і 100-річчя проголошення незалежності УНР, в яких повторюються цілі абзаци.

«Звичайно, переписаний шматок – це всього лише кілька рядків у багатогранному тексті, де більше 12 тис. знаків. І все ж, і все ж… Невже серйозно думають, що ніхто не аналізує ці виступи?», – додав журналіст.

Раніше повідомлялося, що зарплата президента України Петра Порошенка за 2017 рік склала 336 тис. гривень, яка на підставі поданої заяви була перерахована на благодійні цілі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *