Порошенко звернувся до Онуфрія за допомогою у звільненні українських моряків

Президент України Петро Порошенко повідомив, що звернувся до очільника Української православної церкви московського патріархату за допомогою у звільненні українських моряків, які знаходяться у полоні Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба президента.

За словами Порошенка, він використовуватиме всі можливі засоби, щоб звільнити 24 українських моряків з російського полону. Тому президент звернувся за допомогою до очільника УПЦ МП Онуфрія.

«Вчора і позавчора я мав розмову з предстоятелем УПЦ МП блаженнійшим Онуфрієм. Звернувся до нього з проханням негайно зв’язатися з Москвою для того, щоб по лінії церкви вжити відповідних заходів для того, щоб повернути (наших моряків, – ред.). Я не буду зупинятися перед будь-якою можливістю для того, щоб повернути наших солдат», – заявив Порошенко.

Крім того, президент нагадав, що після отримання інформацію про напад РФ на кораблі Військово-морських сил України він намагався зв’язатися з Володимиром Путіним, проте безрезультатно.

«Ви знаєте, що Путін уникає розмови», – додав він.

Також Порошенко підкреслив, що жоден російський суд не має жодної юрисдикції над українськими моряками, адже відповідно до Женевської конвенції вони є військовополоненими.

«Вони мають бути негайно звільнені. В іншому випадку Росія буде притягнута до відповідальності», – наголосив президент.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *