Порошенко вже задекларував у 5 разів більше, ніж за весь минулий рік

Президент Петро Порошенко задекларував зміни в майновому стані ще на 3,5 млн гривень.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на дані, внесені до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Зокрема, у вівторок Порошенко задекларував 2,2 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал».

Також президент задекларував 1,317 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ).

Зазначається, що з початку року дивіденди Порошенко від «Прайм Ессетс Кепітал» становили 68,7 млн гривень, а процентний дохід від МІБ  – 11 млн гривень.

Крім того, в 2018 році глава держави задекларував 0,8 млн гривень доходу від продажу нерухомості.

Таким чином, сумарно задекларований главою держави дохід за поточний рік станом на вівторок становить близько 80,5 млн гривень, що в 5 разів більше, ніж за весь 2017 рік, коли його доходи становили 16,3 млн гривень.

Витрати Порошенка за 2017 рік становили 21,2 млн гривень.

Нагадаємо, раніше в Адміністрації президента повідомили, що Петро Порошенко оплачує телерекламу про Томос з власних коштів, і обійдеться вона у кільканадцять мільйонів гривень. В АП також запевнили, що усі витрати, пов’язані з розміщенням матеріалу, президент відобразить в декларації за 2018 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *