Політолог назвав фактор, від якого залежить перемога Тимошенко чи Порошенка

Юлія Тимошенко – лідер першого туру президентських виборів. Її відрив від інших кандидатів високий. Але в другому турі підвищиться фактор ризику незручної кандидатури для Тимошенко.

Таку думку 24 каналу висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Читайте також: Вибори президента України-2019: хто піде та які у них шанси

За його словами, в Тимошенко високий рівень недовіри. І це проблема на тлі тих кандидатів, у кого рівень недовіри нижчий, ніж у лідера «Батьківщини» – Гриценка, Вакарчука, Зеленського.

Навіть якщо Тимошенко вийде до другого туру з Порошенком, хоча соціологи дають їй велику перевагу, буде сильна боротьба. Як кажуть соціологи, боротьба антирейтингів. За результатами соцопитувань, Порошенко сильно програє – його антирейтинг 50%, а у Тимошенко – 25%. Але перемога залежить від мобілізації своїх активних виборців і демобілізація тих, хто проти. Це стане вирішальним фактором,
– наголошує Володимир Фесенко.

Читайте також: Як змінювалися рейтинги політиків в Україні після виборів: інфографіка

Політолог зазначає: зараз в українців інтерес до виборів підвищується. Але, якщо до другого туру вийдуть Тимошенко і Порошенко, чи підуть голосувати виборці російськомовних регіонів, які критично ставляться до обох? А якщо підуть, то проти кого проголосують? І це проблема і для Тимошенко, і Порошенка.

Нагадаємо, наступні президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року. Згідно соцопитувань, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 18% опитаних переконані, що наступним президентом України стане Тимошенко, 14%, – що Порошенко. Тих, хто вірить, що президентом стануть інші політики, менше 4%, а майже половина опитаних не змогли відповісти на це питання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *