Олексій Булдаков помер: що він говорив про Україну та анексію Криму

Російський актор Олексій Булдаков, про смерть якого повідомлялося раніше, “прославився” в Україні не лише своїми ролями у фільмах, а і підтримкою анексії Криму.

НАРОДНА ПРАВДА ” пропонує згадати, що говорив про Україну та окупацію Криму один з “підписантів” “Колективного звернення до російської громадськості діячів культури Росії в підтримку позиції Президента по Україні і Криму”.

Чому підписав звернення на підтримку Путіна і анексію Криму

«Я вже підписав. Мені телефонують, кажуть: а можна коментарі? Якісь коментарі? Виходить, що я починаю виправдовуватися. Ну, це нерозумно», – заявив Булдаков у програмі «Неймовірна правда про зірок» в 2014 році. Він додав, що хвилювався за українців.

«Я був просто шокований тими новинами, які йшли з України. Я дивлюся те, що мені показують по нашому телебаченню. Коли йдуть ыз закритими обличчями і скандують «москалів на ножі». Мені показують агітаційні плакати, де написано: «Слава Богу, що я не москаль». Уявляєте? І як я повинен реагувати на це? На українському телебаченні одна інфа йде, на російському – інша. Нас розривають. Я розумію, що це спеціально роблять. Показуйте все – щоб народ розумів, що відбувається», – зазначив він.

Олексій Булдаков помер: що він говорив про Україну та анексію Криму

Про війну між Україною і Росією

Тоді, в березні 2014 року Булдаков був упевнений, що війни не буде. «Я молю Бога, щоб… не дай Бог.

Скільки українців живе на Русі і росіян в Україні. Рідні, близькі, свати, чоловіки. Як можна стріляти в єдиний народ в принципі? Це просто нереально. Особисто для мене це буде катастрофою. У мене стільки друзів тут. Я не знаю. Я навіть припустити собі не можу, що це може статися», – підкреслював він.

Нагадаємо, що помер актор на гастролях в готелі. У нього відірвався тромб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *