Нардеп Дейдей проігнорував виклик до НАЗК, його запросили повторно

Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, до Національного агентства з питань запобігання корупції повторно запрошено народного депутата України Євгена Дейдея.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі народного депутата України, тобто особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», Євген Дейдей у вересні 2017 року всупереч вимогам пункту 3 частини першої статті 28 Закону і частин другої та третьої статті 8 Закону України «Про статус народного депутата України», користуючись наданими Законом України «Про статус народного депутата» депутатськими повноваженнями задля задоволення приватного інтересу, здійснював дії на користь себе під час направлення депутатського звернення до генпрокурора України.

Зазначається, що такі обставини зумовили виникнення суперечності між службовими/представницькими повноваженнями народного депутата України Дейдея та його приватним інтересом, що вплинула на об’єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

«В цьому випадку є ознаки порушення вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим Нацагентство в установленому порядку запрошувало народного депутата України 10 травня цього року для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, однак він не з’явився, повідомляють в НАЗК.

Євгена Дейдея запрошено повторно прибути до Національного агентства 16 травня 2018 року протягом дня з 09:00 до 18:00 години.

Як повідомлялося раніше, нардеп Дейдей розлучився з дружиною і залишився без майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *