На подільницю Супрун завели справу через розтрату в особливо великих розмірах

Справа, яку завели на директора Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України Тетяну Думенко, безпосередньо пов’язана і з виконуючим обов’язки міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

Ми проаналізували, до чого може привезти це кримінальне провадження.

У команді скандальної Уляни Супрун є кілька незамінних людей, без яких їй було б складно виконувати свої зобов’язання перед зарубіжними кураторами. Одна з таких найкращих подруг майже міністра – Тетяна Думенко, яка очолює «Державний експертний центр». Це організація –монополіст на ринку сертифікації ліків в країні. Тобто, без дозволу Думенко в країну не зможуть завести навіть ліки від СНІДу. Адже це буде порушенням закону.

І саме завдяки Думенко в Україні реєструють прострочені та неякісні лікарські засоби, які постачає транснаціональна фармацевтична мафія. Завозять нам, як країні третього світу, ліки, від яких відмовилися всі цивілізовані країни. І сертифікує їх Думенко.

Про це регулярно пишуть ЗМІ і заявляють експерти ринку, а також народні депутати, зокрема, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

І ось – СБУ спільно з ДБР відкрили кримінальну справу на Тетяну Думенко. Її звинувачують у розтраті державних коштів: Думенко розірвала орендний договір з одним підприємством і уклала завідомо невигідний для «Державного експертного центру» інший. Якщо простими словами, то орендна площа зменшилася в два рази, а вартість оренди – значно збільшилася. Матеріальний збиток підприємству оцінюється в 1,4 мільйона гривень. Що підтверджено ревізією КРУ і відповідної економічної експертизою.

Це кримінальне провадження можна назвати першим «дзвіночком» від правоохоронців для Тетяни Думенко, так і для всієї команди «медичних реформаторів» під керівництвом Уляни Супрун. Запит в суспільстві на розслідування махінацій МОЗ дуже високий, влада змінилася, а значить, цілком ймовірно, що скоро з’являться інші кримінальні провадження. Тим більше, що приводів Супрун і її команда дають предостатньо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *