Мінус два: на відео показали, як українські бійці знищили позиції бойовиків

У мережі з’явилося відео знищення бліндажів бойовиків на Донбасі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook Центру волонтерів People’s Project.

“Доки у країні вирують емоції, пов’язані з виборами, тим часом, війна триває в повну силу. Ми вже наче і звикли до постійних обстрілів з боку терористів, до поранених та загиблих з нашої сторони. Та днями відзначились вже наші хлопці: два влучних постріли, мінус два ворожих бліндажа”, – написано в коментарі до відео.

“Деталей, даруйте, розповісти не можемо. Проте знайте: вони там, вони є, наші військові оберігають нас від усіх жахів війни і вправно та ефективно нищать ворога”, – також написали волонтери.

Як повідомлялося раніше, російські пропагандисти прибули на Донбас, щоб зняти черговий фейковий матеріал про обстріл, які ведуть військові ЗСУ по начебто  мирним жителям в селі Спартак Донецької області. Відзначимо, що в селі майже з самого початку війни йдуть жорсткі бої, а всі цивільні давно покинули свої будинки.

А до цього сепаратистські ЗМІ Донбасу повідомили про снайперський обстріл путінських пропагандистів в районі села Спартак. Нібито під обстріл потрапила знімальна група російського військового кореспондента Олександра Сладкова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *