Масштабний ярмарок кар’єри пройшов на Закарпатті

350 шукачів роботи – безробітних, представників учнівської молоді, населения Ужгородського району взяли участь в масштабному ярмарку кар’єри.

«Освіта, робота, перспектива», – саме під таким гаслом пройшов ярмарок кар’єри, метою якого є привернення уваги молоді до перспективних напрямків економічного розвитку області, надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості проходження професійного навчання, підготовку та перепідготовку чи підвищення кваліфікації. Запрошені до участі в заході провідні роботодавці району та області мають можливість презентувати свої підприємства, продемонструвати їх переваги, а представники навчальних закладів – ознайомити учнів з професіями, які вони можуть здобути у них», – зазначив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

У заході взяли участь понад 12 ринкоутворюючих підприємств Ужгородського району та міста Ужгород. Всі вони презентували свої підприємства, надали шукачам роботи розширену інформацію про перелік професій, в яких виникає потреба, перспективи економічного розвитку. Представники освіти знайомили відвідувачів з навчальними закладами та майстер-класами. Завдяки участі в ярмарку кар’єри представників Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної Гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та інших, продемонстровані показові виступи з використанням військової та спеціальної техніки.

Та найголовніше, роботодавці, навчальні заклади та шукачі роботи змогли зустрітися та поспілкуватися віч-на-віч, оскільки живий контакт завжди кращий формального, заочного. На ярмарку працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування, скласти та записати власне відеорезюме, – інформують в Закарпатській обласній службі зайнятості.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *