Клімкін запропонував український варіант «Безсмертного полка» на 9 травня

Міністр закордонних справ Павло Клімкін пропонує 9 травня вийти на вулиці з портретами українців, репресованих сталінським режимом, на противагу проросійській акції «Безсмертний полк».

Так Клімкін відреагував на пропозицію українського російськомовного письменника Андрія Куркова.

1 травня Курков написав, що телеканал «Інтер» організовує від імені «Союзу ветеранів» російську акцію «Безсмертний полк», гроші на яку нібито виділив уряд РФ.

Він запропонував зробити свою акцію – з портретами загиблих за Україну воїнів і політичних в’язнів у Росії.

«Слушна ідея, повністю підтримую. Пропоную тоді вийти на вулиці також з портретами українців, замордованих у часи сталінських репресій. Це буде адекватна відповідь, для повноти картини у людському та історичному вимірі», – зауважив Клімкін.

Водночас у столичній поліції додають, що до них вже надійшла заявка про масове зібрання «полку» від Київської міської організації ветеранів.

На акцію мають намір прийти понад 5 тисяч осіб із маршрутом від Арсенальної до Парку Слави. Правопорядок буде забезпечувати близько 2 тисяч правоохоронців.

У поліції також нагадали про закон про декомунізацію.  

Нагадаємо, Павло Клімкін має намір залишатися на посаді, якщо його погляди збігатимуться з баченням новообраного президента України Володимира Зеленського.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *