Головні новини 13 лютого: суд у справі Гандзюк та зброя США для ЄС через загрозу з боку Росії

Шевченківський суд Києва знову не обрав запобіжний захід голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру. Пентагон має намір розмістити в Європі бойові броньовані машини Stryker. Уляна Супрун попри заборону приїхала в Кабмін, щоб розблокувати роботу МОЗ. Окупанти назвали умову збереження храму ПЦУ у анесованому Криму. Такими були головні новини 13 лютого в Україні та світі.

Справа Гандзюк: Мангер вперше заговорив

Шевченківський суд Києва другий день посіпль не зміг обрати запобіжний захід голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру. Його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк. Засідання суду затяглося до опівночі і адвокати підозрюваного заявили, що дуже втомлені. Тож засідання суду перенесли на 14 лютого, а саме на 10:30.

Читайте також: Підозрювані за вбивство Гандзюк платили свідкам за мовчання, – прокурор

Обіцяні імена організаторів убивства активістки голова Херсонської облради досі не назвав, а тепер запевняє, що не розуміє і причину звинувачень. 

Якщо суд візьме Мангера під варту, його можуть випустити з-під арешту. Заставу 1 мільйон гривень готове внести київське адвокатське об’єднання «Баррістерс». Троє представників саме цього об’єднання захищають Мангера в суді.

Пізніше Владислав Мангер заявив, що вбивство Катерини Гандзюк замовив генерал СБУ Данило Доценко, який до 2018 року очолював в Херсонську СБУ. Однак, у Службі безпеки України одразу відреагували на це звинувачення.

Заява (ред. 24 канал) є абсурдною, безпідставною та наклепницькою.
– заявили речник СБУ Олена Гітлянська.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *