До Епіфанія телефонували з російських спецслужб і видавали себе за парламентарів ЄС – ПЦУ

Росіяни намагалися спровокувати предстоятеля Православної церкви України (ПЦУ) Епіфанія телефонними дзвінками нібито від європейських парламентарів.

Про це інформує прес-служба ПЦУ на сторінці у Facebook.

Зокрема, у церкві розповіли, що у п’ятницю, 21 грудня, Епіфаній отримав дзвінок від імені голови Комітету у закордонних справах Європарламенту Девіда Макалістера.

Співрозмовник запитав про захоплення Лаври, підтримку кандидатів на виборах, про ставлення до прав ЛГБТ тощо.

Однак Епіфаній спростував захоплення храмів, а щодо прав гомосексуалістів зазначив, що «церква дотримується біблійної позиції та визначає одностатеві стосунки як гріх».

«Також церква не втручається у політичний процес та не вказує парафіянам, яких кандидатів чи партії підтримувати», – підкреслили в прес-службі.

Нагадаємо, 15 грудня у результаті Об’єднавчого собору Предстоятелем помісної православної церкви в Україні митрополитом Київським і всієї України було обрано колишнього митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Сергія Думенка).

Вселенський патріарх Варфоломій привітав його з обранням та запросив для співслужіння та отримання Томосу про автокефалію (незалежності) української церкви 6 січня.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголосив, що нині відбувається перехід священиків Московського патріархату до єдиної української церкви.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *