Чи вдасться одіозному судді Олегу Глуханчуку вдало пройти кваліфікаційне оцінювання?

Фігурант справи НАБУ щодо незаконного збагачення та недостовірного декларування, голова Одеського окружного адміністративного суду, одіозний суддя Олег Глуханчук переконаний  в успішному проходженні власного кваліфікаційного оцінювання попри не досить доброчесну поведінку. 

Нещодавно Олег Глуханчук був замішаний в черговому скандалі щодо «продажу» тестових завдань на оцінювання своїм же колегам. 

А рік тому  Вища рада правосуддя відсторонила О. Глуханчука від здійснення правосуддя на шість місяців, у зв’язку з інцидентом, що мав місце у лютому 2017 року, коли суддя Глуханчук О.В. керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та використовував ненормативну лексику у спілкуванні з працівниками патрульної поліції. А у подальшому, будучи головою Одеського окружного адміністративного суду, поширював через прес-службу суду неправдиві відомості про обставини цього інциденту. 

Як зазначають у ЗМІ тоді уникнути звільнення Олегу Глуханчуку допоміг нині голова Касаційного цивільного суду у складі ВС Борис Гулько. За його допомоги, Олег Глуханчук намагався просунити на посаду члена Вищої ради правосуддя й свого колишнього заступника Ігоря Завальнюка, але невдало. 

Водночас стійкі зв’язки з колишніми корумпованими представниками суддівського середовища не в перший раз стали у нагоді для Олега Глуханчука. Завдяки добрим стосункам із екс-очільником ВККС Ігорем Самсіним, пан Глуханчук не тільки уникав притягнення до відповідальності,  а й зробив суддею доньку Дмитрієву (Глуханчук) Оксану Олегівну, яка наразі працює на посаді Херсонського окружного адміністративного суду. Згідно декларації за 2017 рік Оксана Дмитрієва має у власності лише квартиру в Теплодарі, а два будинки в Одесі та Херсоні знаходяться у неї в користуванні. Сума готівкових коштів задекларованих суддею складає 600000 грн. Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *