Через ями на трасі Київ – Одеса сталояся масштабне ДТП

1 лютого на 321-му кілометрі траси Київ – Одеса біля села Новогригорівка сталося масштабне ДТП за участю шести вантажних і легкових автомобілів, повідомляють Факти.

За словами учасників ДТП, аварія сталася через те, що посеред дороги в умовах туману один з водіїв не побачив велику яму.

«Хто встиг, зметикував, втримав кермо, тому пощастило. Але таких мало, звичайно. Велика частина –лежить: хто на боці, хто-на відбійнику… або стоїть «мертвим вантажем», а машини продовжують летіти в безодню», – сказала пасажирка одного з автомобілів.

За інформацією від інших очевидців, в яму потрапив легковий автомобіль, внаслідок чого він врізався у відбійник, інша машина ухилилася, але перекинулася на бік. Приїхали поліцейські, і в їх автомобіль врізалася вантажівка з дровами, а в нього фура.

Ще одні очевидці стверджують, що спочатку через туман зіткнулися два автомобілі, а потім розбилися ще чотири машини. У підсумку-вантажівка врізалася у відбійник, а фура перекинулася.

Зазначається, що в результаті ДТП ніхто не постраждав.

У Національній поліції вже заявили, що через ями і погану погоду виставлять на цій ділянці дороги посилені наряди патрульних.

Нагадаємо, раніше в Миколаївській області в ДТП загинуло вісім чоловік, з яких троє дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *