Білецький: Настав час вимести з вищих ешелонів влади не тільки людей Януковича, а й Порошенка

Лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що чинний президент Петро Порошенко та його оточення гальмують проведення люстрації.

Про це Білецький написав у своєму телеграм-каналі, зазначивши, що розгляд закону «Про люстрацію» знову було відкладено Конституційним судом.

«Конституційний Суд вдруге за місяць анонсує свій вердикт очищенню влади і в останню хвилину скасовує розгляд. Суд, нагадаю, перебуває під контролем чинного президента. Цинізм ситуації в тому, що пікетувати суд вийшли порохоботи, чий шеф планомірно вихолощував закон і виводив з-під нього своїх людей (ред.)», – підкреслив лідер партії «Національний корпус».

За словами Білецького, протест прихильників Порошенка проти можливого скасування люстрації – це як бджоли проти меду. Він додав, що при бажанні чинна влада могла б засудити діячів часів президентства Віктора Януковича і в рамках чинного законодавства за реальні злочини.

«І тим більше не призначала б їх знову на посади. Але такі закони потрібні для злодійкуватих шулерських режимів, яких не можна обмежити якось по-іншому. Ми будемо не просто захищати люстрацію, але й вимагати розширення рамок дії закону: прийшов час обмежувати на високих посадах не тільки людей Януковича. Настає час вимести з вищих ешелонів влади і кадри Порошенка. Тим більше, що нерідко це одні й ті самі кадри», – резюмував лідер партії «Національний корпус».

Нагадаємо, адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольф Джуліані засмучений наявністю в команді новообраного президента України Володимира Зеленського людей, яких «варто було б просто вигнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *