Адвокат Германа назвав ім’я другого затриманого у справі Бабченка

Адвокат Бориса Германа Євген Солодко після засідання Апеляційного суду щодо запобіжного заходу його підзахисномузаявив про те, що «чув» ім’я другого затриманого у справі про замах на журналіста Аркадія Бабченко. Затриманого звати Тарас Стельмашенко, передає «Радіо Свобода».

В СБУ поки цю заяву не коментували.

Ввечері 29 травня офіційні особи повідомили про те, що журналіста Аркадія Бабченка застрелили у Києві. Наступного дня керівництво ГПУ і СБУ повідомило, що»вбивство» Бабченка було інсценовано в рамках спецоперації з виявлення замовників і організаторів цього злочину.

За даними слідства, російські спецслужби замовили вбивство журналіста, організатором і виконавцями виступили громадяни України. 30 травня оперативники СБУ затримали в Києві ймовірного організатора замаху на Бабченка. Підозрюваним виявився український підприємець Борис Герман, власник підприємства з виробництва зброї. 31 травня підозрюваного заарештували на 60 діб без права внесення застави.

У залі суду Борис Герман назвав себе агентом української контррозвідки і заявив, що організація замаху на Бабченка була частиною спецоперації спецслужб. За його словами, контррозвідка санкціонувала та документувала його спілкування з представником «Фонду Путіна» В’ячеславом Пивоварником, який займається фінансуванням російських агентів і диверсантів, а також українських організацій та політичних партій, які діють в інтересах Кремля.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *