magnify
Home Новости Повторює цілі абзаци: в мережі розкритикували святкові промови Порошенка
formats

Повторює цілі абзаци: в мережі розкритикували святкові промови Порошенка

Журналіст Денис Рафальський заявив, що президент Петро Порошенко в своїх вітальних промовах повторює цілі абзаци з минулих виступів. Про це він написав на Facebook, опублікувавши докази своєї заяви стосовно виступів Порошенка.

«Вивчення програмних статей Порошенка призводить до несподіваних відкриттів. Виявляється, Олег Медведєв, який в АП не працює, хоча пише гаранту промови, вдарився в самоцитування», – зазначив журналіст.

Рафальський опублікував уривок з президентської промови з нагоди 26-річниці Незалежності, а також уривок з виступу з нагоди Дня соборності і 100-річчя проголошення незалежності УНР, в яких повторюються цілі абзаци.

«Звичайно, переписаний шматок – це всього лише кілька рядків у багатогранному тексті, де більше 12 тис. знаків. І все ж, і все ж… Невже серйозно думають, що ніхто не аналізує ці виступи?», – додав журналіст.

Раніше повідомлялося, що зарплата президента України Петра Порошенка за 2017 рік склала 336 тис. гривень, яка на підставі поданої заяви була перерахована на благодійні цілі.