magnify
Home Новости Понад 70% українців негативно ставляться до Порошенка
formats

Понад 70% українців негативно ставляться до Порошенка

Переважна частина населення України, а саме – понад 70%, негативно ставиться до чинного президента Петра Порошенка.

Про це свідчать результати опитування, опубліковані на сайті Київського міжнародного інституту соціології.

Так, позитивно до Порошенка ставляться лише 10,3% українців, ставлення 13,7% респондентів до президента є нейтральним, тоді як негативно до нього ставляться аж 70,8% опитаних громадян.

До лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, своєю чергою, позитивно ставляться 16,7% українців, нейтрально – 23,8%, негативно – 55,9%.

Значно краща ситуація щодо ставлення громадян у глави «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка: позитивно до нього ставляться 24%, нейтрально – 37%, негативно – 21%.

Найкраще українці ставляться до шоумена Володимира Зеленського та лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Зокрема, до Зеленського позитивно ставляться 40% опитаних, нейтрально – 41,3% і негативно – 11%. До Вакарчука мають позитивне ставлення 37,6% українців, нейтральне – 41,5% і негативне – 12,3%.

Як відомо, президент Петро Порошенко не проходить до другого туру виборів глави держави. Лідер «Батьківщини» Юлії Тимошенко та глава «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко отримують більшу підтримку українців, ніж чинний глава держави.