magnify
Home Новости Поліція РФ на Донбасі змушує змінювати номери «ДНР» на українські
formats

Поліція РФ на Донбасі змушує змінювати номери «ДНР» на українські

Поліція Російської Федерації в окупованій Макіївці наказала терористу Сергію Голощапову, який називає себе главою «Гірницької районної адміністрації», змінити номерні знаки на авто з «ДНР» на українські.

Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України з посиланням на джерела, серед осіб, які прямували з ОРДО через контрольно-пропускний пункт.

Російські поліцейські пригрозили терористу штрафом та евакуацією авто на штрафмайданчик, якщо він не поставить на транспортний засіб справжні номерні знаки, замість шматків металу з написом «ДНР».

«На жаль, страждати від цього цирку на «російсько-республіканській» арені продовжують саме українці, які проживають на тимчасово окупованій території України. Співробітники Держприкордонслужби неодноразово фіксували факти відмови російською стороною українцям в проїзді через пункти пропуску через наявність лише документів фейкових республік», — йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Прикордонники додали, що будь-які документи, видані «республіками» – ніким не визнані, у тому числі і Росією.

Попри заяву Держприкордонслужби, відомо, що за указом президента РФ Володимира Путіна на території Росії визнані документи, які були видані не території нинішнього ОРДЛО.